Menü Kapat

Ücretsiz web site güvenlik

Ücretsiz Web Site Güvenlik Analizi

Ücretsiz web site güvenlik analizimizle veri ihlallerine karşı, duvar örün! Hiçbir kuruluş büyük veri ihlalini istemez. Gerçek şu ki en çok ihlal edilen siteler büyük savunmaları olduğunu düşünenlerdir. Siber güvenlik pazarı her geçen gün yeni ürünler ve teknoloji gelişmeleriyle daha da kalabalıklaşıyor. Peki yeterince güvende olduğunuzu nasıl bilebilirsiniz?

Size gizli güvenlik açıklarınız konusunda eşi görülmemiş bir hizmet sağlamamıza izin verin ve Dünya’nın ilk ücretsiz web site güvenlik analizi sağlayan ekibinin yardımıyla gerçek dünyadaki siber tehditlere karşı güvende olun!

Saldırıları Simüle Edin ve Ağınızı Güçlendirin!

Web sitenizin etik hackerların tam ölçekli simüle saldırılarına karşı nasıl performans gösterdiğini anlayın. Ekibimiz, sisteminizi simüle edilmiş siber saldırılardan oluşan bir barajda sınırlarına kadar zorlayacak ve olası her güvenlik açığını keşfedecektir.

Bu kapsamlı değerlendirmeden ve stratejik önerilerimizden sonra, verilerinizi koruyacak ve sitenizi koruyacak güvenlik kararları verebileceksiniz. Siber güvenliğiniz için yaptığımız tarama sonuçları ile web sitenizi güvende tutun.

İlgileniyor Musunuz?

Kullanıcılarımıza sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, hemen onlardan birisi olabilirsiniz. Aşağıda bulunan butona tıklayarak mağaza sayfamızda sunduğumuz hizmetlere ulaşabilirsiniz!

Ücretli Penetrasyon Testi Hizmetleri

İster ilk ister 50. penetrasyon testiniz olsun, belirli güvenlik endişeleri ve sistemleri için oluşturulan alakart servislerle bir penetrasyon testi stratejisini özelleştirmenize yardımcı olacağız. Aşağıda yer alan altı güvenlik testi ücretlidir size özel fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Harici Ağ Sızma Testi

Kuruluşunuzun herkese açık bilgilerini ve erişilebilir altyapısını kullanan testlerle güvenlik çevrenizdeki delikleri bulun.

Dahili Ağ Sızma Testi

Kötü amaçlı yazılımlar, dahili bilgisayar korsanları, hırsızlar veya haydut çalışanlar da dahil olmak üzere dahili tehditlere karşı riskinizi bilin.

Sosyal Mühendislik Testi

Ekibinizi verileri riske atmaya yönlendirmek için tasarlanmış sosyal mühendislik testleriyle personelinizi ve eğitim ile ilgili güvenlik zayıflıklarını değerlendirin.

Fiziksel Sızma Testi

Binalarınıza veya veri merkezlerinize, bir iş istasyonuna ve daha sonra ağınıza giren davetsiz misafirlere izin verecek zayıf noktaları analiz edin.

Kablosuz Sızma Testi

Kuruluşunuzun kablosuz aygıtlarının ve protokollerinin bu kapsamlı güvenlik testini kullanarak kablosuz ortamınızdaki güvenlik açıklarını belirleyin ve kullanın.

Karabela Testi

Gerçek hayattaki siber davetsiz misafirlere kapsamlı bir bakış açısı elde etmek için bir grup üst düzey penetrasyon test cihazı kullanarak sistemlerinize ve ağlarınıza simüle edilmiş saldırılar gerçekleştiriyoruz.