Menü Kapat

Ücretsiz Web Site Güvenlik

Riskleri Bulun ve Anlayın!

Hiçbir kuruluş büyük veri ihlalini istemez. Gerçek şu ki en çok ihlal edilen siteler büyük savunmaları olduğunu düşünenlerdir. Siber güvenlik pazarı her geçen gün yeni ürünler ve teknoloji gelişmeleriyle daha da kalabalıklaşıyor. Peki yeterince güvende olduğunuzu nasıl bilebilirsiniz?

Size gizli güvenlik açıklarınız konusunda eşi görülmemiş bir hizmet sağlamamıza izin verin ve Dünya’nın ilk ücretsiz web site güvenlik analizi sağlayan ekibinin yardımıyla gerçek dünyadaki siber tehditlere karşı güvende olun!

Saldırıları Simüle Edin ve Ağınızı Güçlendirin!

Web sitenizin etik hackerların tam ölçekli simüle saldırılarına karşı nasıl performans gösterdiğini anlayın. Ekibimiz, sisteminizi simüle edilmiş siber saldırılardan oluşan bir barajda sınırlarına kadar zorlayacak ve olası her güvenlik açığını keşfedecektir.

Bu kapsamlı değerlendirmeden ve stratejik önerilerimizden sonra, verilerinizi koruyacak ve sitenizi koruyacak güvenlik kararları verebileceksiniz. Siber güvenliğiniz için yaptığımız tarama sonuçları ile web sitenizi güvende tutun.

İlgileniyor Musunuz?

Kullanıcılarımıza sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, hemen onlardan birisi olabilirsiniz. Aşağıda bulunan butona tıklayarak mağaza sayfamızda sunduğumuz hizmetlere ulaşabilirsiniz!