Menü Kapat

Penetrasyon Testi

Riskleri Bulun ve Anlayın!

Penetrasyon testi nedir mi diyorsunuz? Hiçbir kuruluş büyük veri ihlalini istemez. Gerçek şu ki en çok ihlal edilen siteler büyük savunmaları olduğunu düşünenlerdir. Siber güvenlik pazarı her geçen gün yeni ürünler ve teknoloji gelişmeleriyle daha da kalabalıklaşıyor. Peki yeterince güvende olduğunuzu nasıl bilebilirsiniz?

Size gizli güvenlik açıklarınız konusunda eşi görülmemiş bir hizmet sağlamamıza izin verin ve penetrasyon testlerimizin yardımıyla gerçek dünyadaki siber tehditlere karşı güvende olun!

Saldırıları Simüle Edin ve Ağınızı Güçlendirin!

Web sitenizin etik hackerların tam ölçekli simüle saldırılarına karşı nasıl performans gösterdiğini anlayın. Ekibimiz, sisteminizi simüle edilmiş siber saldırılardan oluşan bir barajda sınırlarına kadar zorlayacak ve olası her güvenlik açığını keşfedecektir.

Bu kapsamlı değerlendirmeden ve stratejik önerilerimizden sonra, verilerinizi koruyacak ve sitenizi koruyacak güvenlik kararları verebileceksiniz. Siber güvenliğiniz için yaptığımız tarama sonuçları ile web sitenizi güvende tutun.

Mendax Yazılım Avantajı

Üstün Beceri ve Deneyim

Gerçekte penetrasyon testi ekibinizde kimin olduğunu bilin. Çok fazla şirket, giriş seviyesi çalışanlarına ve stajyerlere siber güvenlik testinin uygulamalı çalışmasını bırakıyor. Hizmetlerimiz sadece dünya çapında tedarik edilen endüstri uzmanları ve üst düzey güvenlik uzmanlarından oluşan seçilmiş ekipler tarafından gerçekleştirilir.

Gerçek Kararlar için Tasarlanan Sonuçlar

Bir penetrasyon testinin en değerli kısmı saldırı değil, ekibimizin bulduklarını detaylandıran rapor. Geliştirme ve güvenlik ekiplerinizle birlikte yürütebileceğiniz, güvenlik açıklarını destekleyebileceğiniz ve sisteminizi önemli olduğu yerde sertleştirebileceğiniz anlaşılması kolay sonuçlar için endüstri standardını belirlemekten gurur duyuyoruz.

Ücretsiz Analiz

Web sitelerine ücretsiz güvenlik analizi testleri gerçekleştiriyor ve raporlandırarak web sitesi sahipleri ile paylaşıyoruz. Ücretsiz test paketlerine aşağıdan tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Penetrasyon Testi Hizmetleri

İster ilk ister 50. penetrasyon testiniz olsun, belirli güvenlik endişeleri ve sistemleri için oluşturulan alakart servislerle bir penetrasyon testi stratejisini özelleştirmenize yardımcı olacağız. Aşağıda yer alan altı güvenlik testi ücretlidir size özel fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Harici Ağ Sızma Testi

Kuruluşunuzun herkese açık bilgilerini ve erişilebilir altyapısını kullanan testlerle güvenlik çevrenizdeki delikleri bulun.

Dahili Ağ Sızma Testi

Kötü amaçlı yazılımlar, dahili bilgisayar korsanları, hırsızlar veya haydut çalışanlar da dahil olmak üzere dahili tehditlere karşı riskinizi bilin.

Sosyal Mühendislik Testi

Ekibinizi verileri riske atmaya yönlendirmek için tasarlanmış sosyal mühendislik testleriyle personelinizi ve eğitim ile ilgili güvenlik zayıflıklarını değerlendirin.

Fiziksel Sızma Testi

Binalarınıza veya veri merkezlerinize, bir iş istasyonuna ve daha sonra ağınıza giren davetsiz misafirlere izin verecek zayıf noktaları analiz edin.

Kablosuz Sızma Testi

Kuruluşunuzun kablosuz aygıtlarının ve protokollerinin bu kapsamlı güvenlik testini kullanarak kablosuz ortamınızdaki güvenlik açıklarını belirleyin ve kullanın.

Karabela Testi

Gerçek hayattaki siber davetsiz misafirlere kapsamlı bir bakış açısı elde etmek için bir grup üst düzey penetrasyon test cihazı kullanarak sistemlerinize ve ağlarınıza simüle edilmiş saldırılar gerçekleştiriyoruz.

Sızma Testi Sonuçlarınız

• Güvenli ve kontrollü bir ortamda yapılan simüle siber saldırıların gerçek dünya sonuçları.

• Mevcut sisteminizi güçlendirmek ve güvenlik zihniyetinizi değiştirmek için özel öneriler.

• Güvenlik ekibinize ve diğer çalışanlarınıza ayrıntılı bilgi ve güvenlik eğitimi.

Penetrasyon Testi Aşamaları

Penetrasyon Testi Nedir?

Penetrasyon (Sızma) Testi Nedir? 🔊👂 Penetrasyon (Sızma) Testi Pen-test olarak da bilinen bir penetrasyon testi (sızma testi), bilgisayar sisteminize karşı sömürülebilir güvenlik …

mendax yazılım penetrasyon testi

Penetrasyon Testi 2020’de Neden Daha Önemli? 🔊👂 2020 yılı, sadece Türkiye için değil, tüm dünyada işletmeler için eşi görülmemiş bir yıl oldu. …

Sızma testi raporuna neyin dahil olduğunu daha iyi anlayarak, güvenlik duruşunuzu iyileştirmek için temel çıkarımlarını uygulayabilirsiniz.

penetrasyon-testi

Sisteminizdeki güvenlik açıklarını ortaya çıkarmak için resmi bir penetrasyon testi yapmayı düşünüyorsunuz, ancak nereden başlamalısınız? “Penetrasyon Testi Nedir?” diye ararken, aslında birden fazla penetrasyon testi türü olduğunu keşfedersiniz ve aniden bir karışıklık sorusu soran jargon ormanında kaybolursunuz