Menü Kapat

Kullanım Koşulları

LÜTFEN BU SİTEYİ KULLANMADAN ÖNCE BU KULLANIM KOŞULLARINI (BU “SÖZLEŞME”) DİKKATLE OKUYUN. BURADA BELİRTİLEN TÜM ŞARTLARI KABUL ETMİYORSANIZ, LÜTFEN SİTEYİ KULLANMAYIN.

REDDİ

BU WEB SİTESİ (“SİTE”) VE BU SİTEDEKİ TÜM MALZEMELER “OLDUĞU GİBİ” SAĞLANMAKTADIR VE TÜM KULLANIM KENDİ RİSKİNİZDE. MENDAX ENTERPRISES LLC (“Mendax Enterprises”) YASAL UYARILAR VE BU SİTEYE VE HERHANGİ BİR YERİNE UYGUN OLDUĞUNDA YASAK VEYA DİĞER TÜM GARANTİLERDEN FERAGAT, HERHANGİ BİR VEYA TÜM GARANTİ VE YÜKÜMLÜLÜKLERİNİ SORUMLULUĞUNUZ , DAHİL, AMA HERHANGİ BİRİNE SINIRSIZ: (A) BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA UYGUNLUK ZIMNİ GARANTİSİ; (B) ENFRINGASYONUN ZIMNİ GARANTİSİ; VE (C) LİMANDAN ALACAKLAR (NEGLIGENCE DAHİL). YUKARIDAKİ SINIRI SINIRLAMADAN, Mendax İşletmelerinin BU SİTEDE YA DA BU SİTEYİ YERLEŞTİRMEYEN VE BU SİTEYİ SADECE BİR ŞEKİLDE SÜRDÜRÜLEBİLECEK HUSUSLARIN TEMSİL ETMEYECEĞİNİ, ÖZELLİKLER VEYA VİRÜSLERDEN VEYA DİĞER ZARARLI BİLEŞENLERDEN KORUNMA VEYA MİSYONLAR.

Sorumluluk Sınırlaması

Mendax Enterprises, sözleşmede, garantide, haksız fiilde (ihmal (aktif, pasif veya zımni olsun), ürün yükümlülüğü, katı sorumluluk veya diğer teoriler dahil olmak üzere, size veya HERHANGİ BİR kişiye herhangi bir zarardan (dahil, Mendax Enterprises’a veya temsilcisine tavsiyede bulunulsa bile, bu sitenin veya bu sitedeki herhangi bir malzemenin HERHANGİ BİR KULLANIMI, KULLANILAMAMASI VEYA KULLANILMAMASI İLE İLGİLİ VEYA BAĞLANTIDA ortaya çıkan dolaylı, arızi, özel veya sonuçsal zararlar) Bu tür zararların olasılığı.

Sitenin Kullanımı

Bu Siteyi ve bu Sitede bulunan materyalleri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir resim, logo, tasarım, nişanlar, işaretler, resimler, sesler, metin, mesajlar, araçlar, yazılım, teknoloji, ürünler, dosyalar, bilgi, veri, demolar, promosyon materyalleri, görsel-işitsel ve multimedya çalışmaları ve diğer tüm kalem veya ifadeler) (toplu olarak, “Materyaller”) ve bu Sözleşmenin hüküm ve koşullarına uygun olarak ve söz konusu şartlar ve koşullara uymayı kabul edersiniz. zamanlar. Yukarıdakileri sınırlamaksızın, burada özellikle belirtilenler dışında hiçbir Materyali kopyalayamaz, yeniden yayınlayamaz, karşıya yükleyemez, indiremez, gönderemez, iletemez veya dağıtamazsınız.

Bu Sözleşmenin hüküm ve koşullarına tabi olarak (ve geçerli lisans ücretlerini ödemenize tabi olarak), Mendax Enterprises, Siteyi bir sonraki kullanım oturumunuz boyunca size münhasır olmayan, devredilemez bir lisans verir. : (i) yalnızca kişisel kullanımınız için bu Sitede bulunan herhangi bir Materyalin bir (1) kopyasını indirmek; ve (ii) bu Sitenin belirlenmiş alanlarına malzeme yüklemek.

Yükümlülükleriniz

Mendax Enterprises yukarıda açıkça belirtilmeyen Materyaller ve üzerindeki tüm hakları saklı tutar. Yukarıdakileri sınırlamaksızın aşağıdakileri yapamazsınız: (i) herhangi bir Materyali başka bir Web sitesi veya ağ üzerinde kullanamaz veya iletemezsiniz; (ii) herhangi bir Malzemeye dayanarak türev işleri değiştirmek, tercüme etmek, tersine mühendislik yapmak, kaynak koda dönüştürmek, parçalara ayırmak ya da türev çalışmalar oluşturmak; (iii) yukarıda belirtilenler dışındaki herhangi bir Malzemeyi çoğaltamaz; (iv) herhangi bir Materyali dağıtmak, lisanslamak, kiralamak, satmak, kiralamak veya başka bir şekilde aktarmak; veya (v) herhangi bir Materyal üzerinde veya herhangi bir Materyalde bulunan herhangi bir telif hakkı bildirimini veya diğer tescil bildirimlerini kaldırmak, gizlemek veya değiştirmek. Aşağıdakileri beyan, garanti ve taahhüt etmektesiniz: (i) bu Siteyi ve Materyalleri kullanımınızdaki herhangi bir resmi makamın yürürlükteki tüm yasalarına, düzenlemelerine ve siparişlerine (sınırlama olmaksızın tüm ihracat kontrol yasaları, düzenlemeleri ve siparişleri dahil) ); (ii) ABD yasaları, yönetmelikleri veya emriyle herhangi bir Materyal ihracatının yasaklandığı herhangi bir ülkenin vatandaşı, vatandaşı veya vatandaşı değilseniz; ve (iii) bu Siteyi aşağıdakileri içeren herhangi bir yazılım veya başka materyal yüklemeyecek veya başka bir şekilde aktarmayacaksınız: . toplu olarak, “Mülkiyet Hakları”); veya (c) herhangi bir kişiyi yalancı, karalayıcı veya sahte bir ışıkla tasvir eden herhangi bir malzeme içermesi.

Mendax Enterprises Mülkiyeti

Bu Siteye, Materyallere ve ilgili tüm Mülkiyet Haklarına ilişkin tüm hak, mülkiyet ve haklar Mendax Enterprises veya lisans verenlerine aittir ve bu Anlaşma veya Mendax Enterprises’ın izni ile yukarıdaki öğelerin hiçbir mülkiyeti size devredilmez. Siteyi kullanmanız gerekir.

İbrazlar

Mendax Enterprises, bu Site aracılığıyla Mendax Enterprises ürün veya hizmetleriyle ilgili yorumlarınızı, geri bildirimlerinizi ve girdilerinizi memnuniyetle karşılar. Bununla birlikte, Mendax Enterprises, herhangi bir ürününde (bunlarla sınırlı olmamak üzere, demolar, eskizler, çizimler, notlar, hikayeler ve oyun veya karakter fikirleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) kullanım için herhangi bir materyali kabul etmez veya dikkate almaz. Mendax Şirketler. Buna göre, Mendax Enterprises sizden bu tür materyalleri göndermemenizi ister. Bu talebi göz ardı ederseniz, Mendax Enterprises’a gönderdiğiniz bu tür materyaller, yorumlar, öneriler veya diğer bilgiler Mendax Enterprises’ın mülkiyeti haline gelecektir ve Mendax Enterprises bu tür materyaller için bilinen ve bundan sonra var olan tüm haklara münhasıran sahip olacaktır ve kabul ve kabul edersiniz. Mendax Enterprise’ın bu tür materyalleri herhangi bir şekilde ve herhangi bir şekilde, ticari veya başka bir şekilde, size tazminat ödemeden kullanma ve ifşa etme haklarına itiraz etmemek.